Uzyskanie decyzji ZRID wraz z opracowaniem stosownych dokumentacji dla inwestycji „Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku Psary – Raciąż wraz z budową obwodnicy Drobina”
TED · 604267-2026Contract noticeCloses in 36 days · 2026-10-08
Buyer
NameGeneralna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
CountryPL
Published2026-09-02
Deadline2026-10-08
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Strabag Sp. z o.o. | 2 | €125,112,736 | 2026-06-19 |
| FBSerwis S.A. | 2 | €47,467,680 | 2026-06-10 |
| ASINUS Igor Maciszewski | 2 | €275,467 | 2026-07-09 |
| KOLİN İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ | 1 | €127,464,974 | 2026-06-30 |
| PORR S.A. | 1 | €100,832,869 | 2026-06-22 |
Full buyer profile: what Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad buys and who wins it →
CPV codes
71320000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Przedmiotem zamówienia jest: Uzyskanie decyzji ZRID wraz z opracowaniem stosownych dokumentacji dla inwestycji „Rozbudowa drogi krajowej nr 60 na odcinku Psary – Raciąż wraz z budową obwodnicy Drobina” Wartość szacunkowa zamówienia poniżej 10 000 000 EUR