Διακήρυξη 49/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ (ΕΣΠΑ)- ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ
TED · 611463-2026Contract noticeCloses in 40 days · 2026-10-14
Value
Estimated€184,590 · 184,590 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ΜΕΝΕΞΕΣ Α.Ε. | 1 | €517,649 | 2026-07-09 |
| ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ | 1 | €170,764 | 2026-06-10 |
| KAS ΕΛΛΑΣ Α.Ε. | 1 | €122,732 | 2026-07-15 |
| ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΗΛΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΕΠΕ | 1 | €81,437 | 2026-06-10 |
| ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ Α.Ε. | 1 | €49,264 | 2026-07-15 |
Full buyer profile: what ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ buys and who wins it →
CPV codes
39313000 Furniture, furnishings, appliancesDescription
Διακήρυξη του επαναληπτικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού επίπλωσης για Κέντρα Υγείας και Τοπικά – Περιφερειακά Ιατρεία στην Κεντρική Μακεδονία» για την κάλυψη των αναγκών των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης