ΕΡΓΟ : «ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2027-2028» ΥΠΟΕΡΓΟ 2 : «ΚΟΠΗ ΧΟΡΤΩΝ – ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΣΤΗΘΑΙΩΝ Π.Ε. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2027-2028
TED · 597151-2026Contract noticeCloses in 50 days · 2026-10-20
Buyer
NameΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
CountryEL
Published2026-08-31
Deadline2026-10-20
Value
Estimated€725,806 · 725,806.45 EUR
Awarded—
CPV codes
77340000 Agricultural, forestry & horticultural servicesDescription
Αντικείμενο της σύμβασης είναι ο καθαρισμός, η διαμόρφωση των ερεισμάτων – τάφρου και ο καθαρισμός στηθαίων ασφαλείας από χόρτα σε τμήματα εκατέρωθεν του εθνικού και επαρχιακού οδικού δικτύου της ΠΕ Τρικάλων. Τα ακριβή τμήματα των οδών στα οποία θα πραγματοποιηθούν επεμβάσεις (καθαρισμός από αυτοφυή βλάστηση, κοπή χόρτων, κλάδεμα δένδρων – θάμνων, διαμόρφωση τάφρου σε επιλεγμένα σημεία, καθώς και καθαρισμός στηθαίων ασφαλείας από χόρτα , κλπ) θα υποδειχθούν από την υπηρεσία με σχετικό πίνακα.