Kompleksowe utrzymanie czystości pomieszczeń w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich w okresie 12 miesięcy 2027 roku (jednak nie dłużej, niż do 31.12.2027r.)
TED · 602803-2026Contract noticeCloses in 34 days · 2026-10-06
Value
Estimated—
Awarded—
CPV codes
90910000 Sewage, refuse, cleaning & environmental90911300 Sewage, refuse, cleaning & environmental90620000 Sewage, refuse, cleaning & environmental90914000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Przedmiotem zamówienia są usługi kompleksowego utrzymania czystości pomieszczeń o ogólnej powierzchni 13 465 m2 w lokalach i budynkach Urzędu Miasta Częstochowy (wraz z obsługą sal konferencyjnych) oraz terenów wokół nich o ogólnej powierzchni 8 383 m2 w okresie 12 miesięcy 2027 (jednak nie później, niż do 31.12.2027 r.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (w tym zakres prac i czynności) oraz wymagania zamawiającego zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 1 do specyfikacji.