„Доставка на реактиви и лабораторни консумативи за нуждите на „МБАЛ - Благоевград“ АД по обособени позиции ТРЕТА ЧАСТ“
TED · 603132-2026Contract noticeCloses in 29 days · 2026-10-01
Buyer
NameМНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - БЛАГОЕВГРАД АД
CountryBG
Published2026-09-02
Deadline2026-10-01
Value
Estimated€30,336 · 30,335.57 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - БЛАГОЕВГРАД АД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД | 3 | €149,998 | 2026-05-26 |
| МЕДЕКС ООД | 3 | €83,323 | 2026-05-22 |
| ФАРКОЛ АД | 3 | €42,714 | 2026-06-16 |
| Търговска Лига - Глобален Аптечен Център АД | 3 | €36,727 | 2026-05-28 |
| ФЬОНИКС Фарма ЕООД | 3 | €35,149 | 2026-06-15 |
CPV codes
33140000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Предметът на поръчката включва доставка на реактиви и лабораторни консумативи по предварителна заявка на възложителя за Реактиви и консумативи за хематологичен анализатор Mindray BC-3600, хранителни среди, Реактиви и консумативи за уринен анализатор URIT 330, Реактиви и консумативи за биохимичен анализатор BС430 и BС240Е - ЗАТВОРЕНА ПОЗИЦИЯ, Реактиви и консумативи за полуавтоматичен анализатор Thrombotimer 2-channel; (Приложения №1а)