Održavanje sustava naplate cestarine i rezervni dijelovi - podsustav GEA
TED · 596587-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€1,180,000 · 1,180,000 EUR
Awarded€1,179,990 · 1,179,989.64 EUR
WinnerGRENOBLE d.d.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Hrvatske autoceste d.o.o. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| MB SERVIS, obrt za održavanje i popravak motornih vozila, strojeva i opreme i trgovinu, VL. DAVOR ŽALER, SAMOBORSKI OTOK, SAMOBORSKA 1 | 2 | €178,892 | 2026-06-30 |
| Usluga održavanja sistemske i mrežne opreme te aplikacija za video nadzor i video detekciju | 1 | €868,996 | 2026-07-07 |
| IIS HAC nadogradnja | 1 | €449,800 | 2026-07-22 |
| BENUSSI d. o. o. | 1 | €204,807 | 2026-05-12 |
| SIGNALINEA d. o. o. | 1 | €119,667 | 2026-07-23 |
Full buyer profile: what Hrvatske autoceste d.o.o. buys and who wins it →
CPV codes
50000000 Repair & maintenance servicesDescription
Održavanje sustava naplate cestarine i rezervni dijelovi- podsustav GEA