Opskrba električnom energijom - zajednička javna nabava za Zagrebačku županiju i ustanove kojima je Zagrebačka županija osnivač
TED · 602976-2026Award noticeNo deadline given
Buyer
Name—
Country—
Published2026-09-02
Deadline—
Value
Estimated€1,000,000 · 1,000,000 EUR
Awarded€1,058,058 · 1,058,057.79 EUR
CPV codes
09310000 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Predmet ovog postupka javne nabave je opskrba električnom energijom sukladno tehničkim karakteristikama i ostalim traženim uvjetima naznačenima u DoN.
Related parliamentary activity (suggestie)
Tweede Kamer documents (motions, questions, letters) that read as related to this — a semantic suggestion from motiefeed.nl, not an official link.
- Voorzienings- en leveringszekerheid energie · Motie · 2026-06-30 · 86%
- Voorzienings- en leveringszekerheid energie · Motie · 2026-06-30 · 86%