Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde ielu apgaismojumam Aizkraukles novadā
TED · 607556-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€1,800 · 1,800 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "TELMS"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Aizkraukles novada pašvaldība in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TELMS" | 2 | €3,730 | 2026-09-03 |
| SIA We Build Parks | 1 | €394,800 | 2026-08-13 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "JURĒVIČS UN PARTNERI" | 1 | €67,890 | 2026-06-17 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vides projektu studija" | 1 | €67,808 | 2026-06-24 |
| SIA "BM-projekts" | 1 | €33,000 | 2026-09-02 |
Full buyer profile: what Aizkraukles novada pašvaldība buys and who wins it →
CPV codes
71320000 Architecture, engineering & inspection71248000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde ielu apgaismojumam Aizkraukles novadā