„Основен ремонт на ул. "Николай Петрини" от ул. "Дружба" до ул. "Ямболска крепост" включително и прилежащи паркинги“, гр. Ямбол”
Value
Estimated€808,333 · 808,333.33 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ОБЩИНА ЯМБОЛ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| МИТЕС ЕООД | 6 | €84,250 | 2026-08-21 |
| ТЕХНОПЪТСТРОЙ ЕООД | 5 | €415,813 | 2026-08-28 |
| УЛТРА БИЛД ООД | 2 | €136,081 | 2026-07-03 |
| ТЕХНОСТРОЙ - ИНЖЕНЕРИНГ 99 АД | 2 | €69,352 | 2026-07-24 |
| ЕИВ-ВАРОФИД | 2 | €52,062 | 2026-08-21 |
Full buyer profile: what ОБЩИНА ЯМБОЛ buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction workDescription
Предмет на настоящата обществена поръчка е изпълнение на СМР на обект: „Основен ремонт на ул. "Николай Петрини" от ул. "Дружба" до ул. "Ямболска крепост" включително и прилежащи паркинги“, гр. Ямбол ”. Чрез извършване на строително-монтажни работи /СМР/ на ул. „Николай Петрини“ се цели възстановяване и подобряване на транспортно-експлоатационните качества и носимоспособността на пътната настилка, както и благоустрояване на района около участъка, с оглед осигуряване на безопасни условия за движение и ефективно отводняване. Ремонтните дейности на пътната настилка и благоустрояването на прилежащите площи ще допринесат повишаване на естетическата стойност на района, като същевременно ще се подобри безопасността за всички участници в движението. Оптимизацията на постоянната организация на движението ще повиши транспортната ефективност и ще съкрати времето за придвижване. Всички тези мерки ще допринесат за ускоряване на устойчивото развитие на градската среда, като създадат по-комфортни и безопасни условия за живот и придвижване в района. Максимален срок за изпълнение - 120 календарни дни. Настоящата обществена поръчка, ще се осъществи по реда на чл. 114 от Закона за обществените поръчки.