Dostawa sprzętu fotograficznego
TED · 599622-2026Contract noticeCloses in 28 days · 2026-09-29
Buyer
NameNaukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
CountryPL
Published2026-08-31
Deadline2026-09-29
Value
Estimated€13,205 · 56,863.82 PLN
Awarded—
CPV codes
38650000 Laboratory, optical & precision equipmentDescription
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę Zamawiającemu Sprzętu oraz udzielenie przez Wykonawcę gwarancji i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego na dostarczony Sprzęt: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym zakres i ilość, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ - SOPZ.