Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide siltumtīklu izbūvei līdz 2DN200 (ieskaitot)
TED · 599822-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€30,330 · 30,329.87 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību CBF "Ļ-KO"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS" in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību CBF "Ļ-KO" | 6 | €669,637 | 2026-09-01 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BRUSTVER-1" | 4 | €188,606 | 2026-09-01 |
| SIA "Siltumbūve" | 3 | €78,893 | 2026-09-01 |
| SIA "LOKŠIRS" | 2 | €99,755 | 2026-08-17 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SĒME" | 2 | €44,925 | 2026-07-08 |
Full buyer profile: what Akciju sabiedrība "RĪGAS SILTUMS" buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction workDescription
Dinamiskās iepirkumu sistēmas izveide siltumtīklu izbūvei līdz 2DN200 (ieskaitot)