Izvedba recenzije s podočja gradbeništva - Načrti s področja požarne varnosti - 3. ROS 1. odsek
TED · 609864-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameDRI upravljanje investicij, Družba za razvoj infrastrukture, d.o.o.
CountrySI
Published2026-09-04
Deadline—
Value
Estimated€7,950 · 7,950 EUR
Awarded€7,500 · 7,500 EUR
WinnerI.S.P. podjetje za trgovino in proizvodnjo, d.o.o.
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from DRI upravljanje investicij, Družba za razvoj infrastrukture, d.o.o. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| AKIS, Storitve in gradbeništvo, d.o.o. | 1 | €10,000 | 2026-06-03 |
CPV codes
71300000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Izvedba recenzije s podočja gradbeništva - Načrti s področja požarne varnosti - 3. ROS 1. odsek