Zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving
TED · 600367-2026Contract noticeCloses in 58 days · 2026-10-29
Value
Estimated€1,755,000 · 1,755,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Provincie Gelderland in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ESRI Nederland BV · KvK 24372523 | 1 | €3,645,000 | 2026-05-21 |
| Finalist IT Group B.V. · KvK 24243482 | 1 | €1,082,250 | 2026-09-01 |
| Sweco Nederland B.V. · KvK 30129769 | 1 | €760,000 | 2026-05-21 |
Full buyer profile: what Provincie Gelderland buys and who wins it →
CPV codes
48311000 Software & information systems72267100 IT services: consulting, software, internet72268000 IT services: consulting, software, internetBid-check (AI extraction — facts with quotes, not advice)
Description
Provincie Gelderland zoekt een toekomstbestendig en betrouwbaar zaaksysteem voor Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (VTH). Het betreft de levering, implementatie, het beheer en de ondersteuning van een moderne SaaS ICT-oplossing die onze primaire VTH-processen ondersteunt. Wij zoeken een deskundige partner die een stabiel, veilig en toekomstvast platform levert, met aandacht voor continuïteit, beschikbaarheid en doorontwikkeling.