Dodávka kancelářských potřeb pro resort MŽP na 4 roky
TED · 608969-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Buyer
NameČeská republika - Ministerstvo životního prostředí
CountryCZ
Published2026-09-03
Deadline2026-10-05
Value
Estimated€413,924 · 10,000,000 CZK
Awarded—
CPV codes
30192000 Office & computing machineryDescription
Předmětem veřejné zakázky je centralizované zajišťování dodávek kancelářských potřeb pro MŽP a resortní organizace na 4 roky. Uvedená komodita podléhá povinnosti centralizovaného zadávání veřejných zakázek. Zadavatel zadává veřejnou zakázku jménem a na účet svůj a pověřujících zadavatelů na základě Smlouvy o centralizovaném zadávání na nákup komodity kancelářské potřeby ze dne 02. 11. 2016 a v souladu s § 9 ZZVZ.