Dostawa teleskopowych żurawi samojezdnych w ramach doposażenia GPT (postępowanie podzielone na 2 części)
TED · 609948-2026Contract noticeCloses in 34 days · 2026-10-08
Buyer
NameOperator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
CountryPL
Published2026-09-04
Deadline2026-10-08
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| GAZOMET Sp. z o.o. | 2 | €346,659 | 2026-08-12 |
| GAZOMET Sp.z o.o. | 1 | €112,820 | 2026-07-17 |
| PHENIX IT Sp. z o. o. | 1 | €65,477 | 2026-07-06 |
Full buyer profile: what Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. buys and who wins it →
CPV codes
42414000 Industrial machineryDescription
Dostawa teleskopowych żurawi samojezdnych w ramach doposażenia GPT (postępowanie podzielone na 2 części): Część nr 1: Dostawa żurawia teleskopowego o klasie udźwigu 60 ton na podwoziu gąsienicowym; Część nr 2: Dostawa żurawia teleskopowego o klasie udźwigu 60 ton na podwoziu kołowym.