Įvairios statybinės medžiagos (plytos, akyto betono blokeliai, trinkelės, šaligatvio plytelės, borteliai) (12655)
TED · 597795-2026Contract noticeCloses in 37 days · 2026-10-08
Buyer
NameVšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
CountryLT
Published2026-08-31
Deadline2026-10-08
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV) in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| IRIS | 1 | €80,000 | 2026-08-21 |
| UAB Dimuna | UAB Multilabo | NorthSpeed Biotech | UAB Mediq Lietuva | UAB GRIDA | UAB „Laborama” | UAB DIAMEDICA | UAB Nova natura | 1 | €53,000 | 2026-06-04 |
| UAB BIOMETRIJA | 1 | €50,457 | 2026-08-26 |
| UAB "DEPO DIY LT" | UAB VEJUVA | 1 | €44,628 | 2026-08-21 |
CPV codes
44111000 Construction materials & structures44114200 Construction materials & structuresDescription
Pirkimui skirtos lėšos yra nurodytos pirkimo sąlygose. PO numato įsigyti įvairias statybines medžiagas: plytas, akyto betono blokelius, trinkeles, šaligatvio plyteles, bortelius ir pan