Regionalne ścieżki rowerowe VeloMałopolska: budowa odcinka trasy VeloRaba na terenie gminy Myślenice
TED · 603993-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-02
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzie Sp. z o.o. | 2 | €4,007,642 | 2026-07-06 |
| Kompleksowe Utrzymanie Dróg Mariusz Biedroński ul. Św. Floriana 8B, 33-210 Olesno | 2 | €438,920 | 2026-07-23 |
| KONKRET Krzysztof Wysogląd | 2 | €418,875 | 2026-05-21 |
| Firma Handlowo-Usługowa TRANSROL Antoni Romańczyk Biała Niżna 468, 33-330 Grybów | 2 | €375,095 | 2026-07-23 |
| AVR S.A. ul. J. Dietla 93/4, 31-031 Kraków | 2 | €349,665 | 2026-05-13 |
Full buyer profile: what Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie buys and who wins it →
CPV codes
45233162 Construction work45233120 Construction work45100000 Construction work45200000 Construction work45220000 Construction workDescription
Przedmiot zamówienia stanowi budowa trasy rowerowej VeloRaba (VR) na odcinku o długości 230,6 mb zlokalizowanym na terenie gminy Myślenice (odcinek 11).