Tekniska konsulter - Riskutredning
TED · 598224-2026Contract noticeCloses in 29 days · 2026-09-29
Buyer
Name—
Country—
Published2026-08-31
Deadline2026-09-29
Value
Estimated€327,243 · 3,600,000 SEK
Awarded—
CPV codes
71313410 Architecture, engineering & inspectionDescription
Tekniska Konsulttjänster inom riskutredning. Genomförande av riskanalyser kring transporter av farligt gods och kring hantering av farliga ämnen i närhet av områden för exploatering samt förslag till säkerhetshöjande åtgärder om sådana finns.