Zakup i sukcesywna dostawa jednorazowego sprzętu do wykonywania zabiegów wewnątrznaczyniowych w podziale na zadania
TED · 610232-2026Contract noticeCloses in 30 days · 2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Szpital Wolski Sp. z o.o. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Schulke Polska Sp. z o.o. | 2 | €97,107 | 2026-08-26 |
| Bialmed Sp. z o.o. | 2 | €37,472 | 2026-08-26 |
| Baxter Polska Sp. z o.o. | 1 | €7,224,945 | 2026-07-15 |
| Klaromed Sp. z o.o. | 1 | €1,757,527 | 2026-05-21 |
| Sonologistic Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością | ANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ | ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. | Reynolds Medical sp. z o.o. | MEDCOMPLEX Sp. z o.o. | Grupa Medyczna Sp. z o.o. | 1 | €994,020 | 2026-05-26 |
Full buyer profile: what Szpital Wolski Sp. z o.o. buys and who wins it →
CPV codes
33140000 Medical equipment & pharmaceuticals33111730 Medical equipment & pharmaceuticals33141240 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 5 do SWZ i Załącznik nr 2 do SWZ