Kontroly kvality svislého, vodorovného dopravního značení včetně dopravních zařízení
TED · 606078-2026Contract noticeCloses in 6 days · 2026-09-09
Value
Estimated€1,241,773 · 30,000,000 CZK
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ředitelství silnic a dálnic s. p. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SPEL, a.s. | 25 | €59,499,301 | 2026-09-03 |
| CROSS Zlín, a.s. | 13 | €32,039,383 | 2026-09-01 |
| REBUT s.r.o. | 6 | €22,579,328 | 2026-08-07 |
| STEGG s.r.o. | 5 | €7,735,480 | 2026-09-01 |
| SEIT s.r.o. | 5 | €388,541 | 2026-08-27 |
Full buyer profile: what Ředitelství silnic a dálnic s. p. buys and who wins it →
CPV codes
50230000 Repair & maintenance servicesDescription
Předmětem veřejné zakázky je zejména měření a kontrola pokládky vodorovného dopravního značení, kontrola retroreflexe a kolority svislých stálých a přenosných dopravních značek, kontrola a měření parametrů dopravních knoflíků. Kontrola a měření parametrů jiných dopravních zařízení dle zvláštních technických předpisů (např. ČSN EN 1289-1, ČSN EN 1463, ČSN EN 1436 apod.). Součástí kontrol/měření je vyhodnocení (protokoly, závěrečné zprávy apod.).