ИНЖЕНЕРИНГ (ПРОЕКТИРАНЕ, АВТОРСКИ НАДЗОР И ИЗПЪЛНЕНИЕ НА СТРОИТЕЛНИ РАБОТИ) за „Аварийно-възстановителни работи по реконструкция на дере в с. Смилец, общ. Силистра, обл. Силистра
Value
Estimated€2,392,846 · 2,392,846 EUR
Awarded€2,392,800 · 2,392,800 EUR
WinnerХидрострой България ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ОБЩИНА СИЛИСТРА in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| КАРО ТРЕЙДИНГ ООД | 2 | €15,721,612 | 2026-05-29 |
| ДЕМА ЕЛ 16 ЕООД | 2 | €2,790,852 | 2026-07-07 |
| АБ ИНВЕСТ ГРУП ЕООД | 1 | €1,403,256 | 2026-06-18 |
| ГАРАНТ СТРОЙ ООД | 1 | €152,798 | 2026-05-21 |
Full buyer profile: what ОБЩИНА СИЛИСТРА buys and who wins it →
CPV codes
45000000 Construction workDescription
При изпълнение на обществената поръчка следва да се изготви инвестиционен проект във фаза „работен“, да се изпълни предвиденото в него строителство и да се упражни авторски надзор за „Аварийно-възстановителни работи по реконструкция на дере в с. Смилец, общ. Силистра, обл. Силистра“. В предметния обхват на възлагане в настоящата обществена поръчка са включени следните дейности: Дейност 1 : Проектиране /изготвяне на инвестиционен проект/- Изготвяне на инвестиционен проект във фаза „работен“, съгласно Наредба № 4 от 21.05.2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, ЗУТ и подзаконовите нормативни актове по прилагането му на „Аварийно-възстановителни работи по реконструкция на дере в с. Смилец, общ. Силистра, обл. Силистра“; Дейност 2: Авторски надзор - Упражняване на авторски надзор по време на строителството на „Аварийно-възстановителни работи по реконструкция на дере в с. Смилец, общ. Силистра, обл. Силистра“; Дейност 3 : Строителство/СМР - Изпълнение на предвидените в инвестиционния проект строително-монтажни работи (СМР) и всякакви други съпътстващи и свързани дейности, необходими за изпълнение на строителството, в съответствие с нормативните изисквания, изискванията на Възложителя на „Аварийно-възстановителни работи по реконструкция на дере в с. Смилец, общ. Силистра, обл. Силистра“. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка са описани и регламентирани в ЧАСТ II. „Техническата спецификация“, неразделна част от документацията за участие.