Доставка и монтаж на хотелско и градинско оборудване за Почивна база на Народното събрание — Велинград по обособени позиции
TED · 605509-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-05
Value
Estimated€43,460 · 43,460 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from НАРОДНО СЪБРАНИЕ in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Булклима Инженеринг ЕООД | 3 | €1,715,830 | 2026-07-01 |
Full buyer profile: what НАРОДНО СЪБРАНИЕ buys and who wins it →
CPV codes
39313000 Furniture, furnishings, appliancesDescription
Предмета на обществената поръчка е: „Доставка и монтаж на хотелско и градинско оборудване за Почивна база на Народното събрание — Велинград”, Обществената поръчка включва следните 2 (две) обособени позиции: Обособена позиция № 1 — „Доставка и монтаж на хотелско оборудване — разтегателни фотьойли, тапицирани столове за ресторант и сервитьорски шкафове” Обособена позиция № 2 „Доставка на градинско оборудване — маси, столове /от PVC ратан/ и шезлонги”