Доставка на инструментариум за нуждите на УМБАЛ «Свети Георги» ЕАД, гр. Пловдив”
TED · 597846-2026Award noticeNo deadline given
Buyer
NameУНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТИ ГЕОРГИ" ЕАД
CountryBG
Published2026-08-31
Deadline—
Value
Estimated€1,997,363 · 1,997,362.5 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТИ ГЕОРГИ" ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ЮРОМЕДИКЪЛ ООД | 24 | €1,324,623 | 2026-08-24 |
| КАПИТАЛ ФАРМ ЕООД | 13 | €1,568,605 | 2026-08-20 |
| КАБО ФАРМА ЕООД | 11 | €812,238 | 2026-08-20 |
| БУЛМАР МЛ ООД | 11 | €289,864 | 2026-08-20 |
| РЕИМЕКС ФАРМА ООД | 10 | €533,303 | 2026-08-20 |
CPV codes
33160000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Предметът на настоящата обществена поръчка включва доставка на хирургичен и ендоскопски инструментариум за нуждите на лечебното заведение, подробно описани в Техническата спецификация – Приложение № 2 от документацията за участие. Прогнозните количества инструментариум за 24 месеца са диференцирани според Единица мярка и Ориентировъчни количества 24 месеца