Επιλογή Συμβούλου στο πλαίσιο του Έργου “Ενεργοποίηση προκαταβολής/επιχορήγησης και επιτάχυνσης πληρωμών δικαιούχων από την Κακοκαιρία Daniel σε Αγροτικές/Κτηνοτροφικές Εκμεταλλεύσεις και Πληγείσες Επιχειρήσεις της Περιφέρειας Θεσσαλίας”
TED · 605300-2026Contract noticeCloses in 35 days · 2026-10-07
Buyer
NameΕλληνική Εταιρεία Συμμετοχών και Περιουσίας Α.Ε. (ΕΕΣΥΠ Α.Ε.)
CountryEL
Published2026-09-02
Deadline2026-10-07
Value
Estimated€1,683,270 · 1,683,269.95 EUR
Awarded—
CPV codes
72224000 IT services: consulting, software, internetDescription
Παροχή Υπηρεσιών Εξειδικευμένης Διοικητικής Ωρίμανσης Έργου στο πλαίσιο του Έργου “Ενεργοποίηση προκαταβολής/επιχορήγησης και επιτάχυνσης πληρωμών δικαιούχων από την Κακοκαιρία Daniel σε Αγροτικές/Κτηνοτροφικές Εκμεταλλεύσεις και Πληγείσες Επιχειρήσεις της Περιφέρειας Θεσσαλίας”