Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība: “Skolas ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtošana speciālās izglītības iestādes programmu nodrošināšanai, Raudas ielā 6, Tukumā, Tukuma
TED · 607047-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Tukuma novada pašvaldība in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SIA "BŪVDIZAINS" | 1 | €49,000 | 2026-08-10 |
| SIA "IB Design" | 1 | €38,000 | 2026-08-06 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RS Būvnieks" | SIA "IB Design" | SIA "IV 2" | SIA "2BIG" | 1 | €28,705 | 2026-05-29 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Nornami" | 1 | €9,550 | 2026-05-29 |
| SIA "Marčuks" | 1 | €7,444 | 2026-08-10 |
Full buyer profile: what Tukuma novada pašvaldība buys and who wins it →
CPV codes
71000000 Architecture, engineering & inspection71220000 Architecture, engineering & inspection71248000 Architecture, engineering & inspectionDescription
Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība: “Skolas ēkas pārbūve un teritorijas labiekārtošana speciālās izglītības iestādes programmu nodrošināšanai, Raudas ielā 6, Tukumā, Tukuma