Opmaak van milieueffectenbeoordeling en GRUP volgens het geïntegreerd planningsproces voor de N71 omleidingsweg Pelt.
TED · 610653-2026Award noticeNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Vlaamse Overheid in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| TRACTEBEL ENGINEERING | 2 | €344,959 | 2026-07-03 |
| STUDIEBUREAU VOOR BOUWKUNDE EN EXPERTISES | 1 | €2,858,988 | 2026-06-30 |
| Equans nv | 1 | €584,547 | 2026-08-05 |
| Tractebel Engineering NV | 1 | €44,499 | 2026-07-22 |
| Efika Engineering | 1 | — | 2026-05-11 |
Full buyer profile: what Vlaamse Overheid buys and who wins it →
CPV codes
71000000 Architecture, engineering & inspectionDescription
De opmaak van een mobiliteitsstart- en projectnota, PlanMER en GRUP voor de volwaardige verbinding van de N71 met de N74. Dit alles dient te gebeuren volgens het geïntegreerd planningsproces. De opdrachtnemer baseert zich daarbij op de alternatievenstudie ‘omleidingsweg Pelt’ van 2021.