Vienkartinės priemonės otorinolaringologijai
TED · 602694-2026Award noticeNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€13,990 · 13,990 EUR
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Viešoji įstaiga CPO LT in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB MedUS Medical | 7 | €553,369 | 2026-08-05 |
| UAB „Laborama” | 4 | €1,286,895 | 2026-07-09 |
| AMI sprendimai | 4 | €240,190 | 2026-08-05 |
| UAB DIAMEDICA | 3 | €797,236 | 2026-08-06 |
| UAB Multilabo | 3 | €464,136 | 2026-08-06 |
Full buyer profile: what Viešoji įstaiga CPO LT buys and who wins it →
CPV codes
33141000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Šiuo pirkimu perkamos vienkartinės priemonės otorinolaringologijai VšĮ Respublikinei Šiaulių ligoninei anksčiau sukurtos DPS „Vienkartinių medicininių priemonių pirkimas“ (senojoje CVP IS Nr. 658298, naujoje CVP IS sistemoje ID 93037) pagrindu. Pirkimas skaidomas į 8 dalis. Ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas bus išrenkamas pagal kainos kriterijų.