Niechemiczne artykuły medyczne III
TED · 606504-2026Contract noticeCloses in 39 days · 2026-10-12
Buyer
NameInspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy
CountryPL
Published2026-09-03
Deadline2026-10-12
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Bydgoszczy in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| TK Biotech Sp. z o.o. | Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. | 1 | €158,826 | 2026-05-05 |
| EURx Sp. z o.o. | Nuscana biotechnika laboratoryjna Sp. z o.o. | PPH Eskulap M. Furyk J. Matłosz s. j. | 1 | €46,017 | 2026-06-12 |
| NTL s.c. | TK Biotech Sp. z o.o. | Sterbios Sp. z o.o. | Alchem Grupa Sp. z o.o. | TH Geyer Polska Sp. z o.o. | Polgen Machejko Sp. k. | 1 | €28,508 | 2026-07-14 |
CPV codes
33141000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiotem zamówienia jest dostawa Niechemicznych artykułów medycznych III dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej im. prof. Kazimierza Panka w Bydgoszczy. Przedmiot zamówienia został opisany w wymaganiach ogólnych niniejszej SWZ, wymaganiach szczegółowych - załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy – załącznik nr 8 do SWZ.