Kromatografi
TED · 596685-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameSveučilište u Zagrebu Fakultet kemijskog inženjerstva i tehnologije
CountryHR
Published2026-08-31
Deadline—
Value
Estimated€573,000 · 573,000 EUR
Awarded€168,000 · 168,000 EUR
WinnerSHIMADZU d.o.o.
CPV codes
38432200 Laboratory, optical & precision equipmentDescription
Predmet nabave je znanstvena oprema za provođenje projekta A comprehensive AI powered early warning system for digital management of water supply security, resilience, and sustainability; DIGIT.2.1.02.001. Predmetna nabava podijeljena je u 4 grupe, a obuhvaća nabavu opreme s isporukom.