Valsts nozīmes ūdensnotekas Ceraukste, meliorācijas kadastra kods 3884:01, pik.67/00-196/59 atjaunošana Brunavas pagastā, Bauskas novadā
TED · 604248-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-05
Buyer
NameValsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi”
CountryLV
Published2026-09-02
Deadline2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ostland" | 2 | €225,510 | 2026-08-17 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Pro machinery" | SIA "MELIO C" | 1 | €512,768 | 2026-05-15 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Bauskas meliorācija" | 1 | €165,566 | 2026-08-20 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AUCES MELIORATORS" | 1 | €55,366 | 2026-05-18 |
CPV codes
45112320 Construction workDescription
Valsts nozīmes ūdensnotekas Ceraukste, meliorācijas kadastra kods 3884:01, pik.67/00-196/59 atjaunošana Brunavas pagastā, Bauskas novadā