Доставка на лекарствен продукт INN Sebelipase alfa и търговско наименование Kanuma по реда на Наредба 10/2011 г. (договор № 44/24.08.2026 г.)
TED · 611234-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameУНИВЕРСИТЕТСКА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ЕНДОКРИНОЛОГИЯ "АКАД. ИВ. ПЕНЧЕВ" ЕАД
CountryBG
Published2026-09-04
Deadline—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from УНИВЕРСИТЕТСКА СПЕЦИАЛИЗИРАНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО ЕНДОКРИНОЛОГИЯ "АКАД. ИВ. ПЕНЧЕВ" ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Ер-Ким Фармасютикълс България ЕООД | 4 | €10,296 | 2026-08-13 |
| РЕИМЕКС ФАРМА ООД | 2 | €184,041 | 2026-09-04 |
| ХРОНО ООД | 1 | €249,334 | 2026-07-15 |
| ЕЛ ФАРМА ТРЕЙД ЕООД | 1 | €153,000 | 2026-05-26 |
| ИНФОМЕД ЕООД | 1 | €74,050 | 2026-05-07 |
CPV codes
33600000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Доставка на лекарствен продукт INN Sebelipase alfa и търговско наименование Kanuma 2 mg/ml concentrate dor solutin for infusion, 10 ml