KOP AB statinio 24H1/b el. instaliacijos, ventiliacijos ir vidaus patalpų remontas
TED · 605779-2026Contract noticeCloses in 4 days · 2026-09-07
Buyer
NameLietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazė
CountryLT
Published2026-09-02
Deadline2026-09-07
Value
Estimated€111,570 · 111,570.25 EUR
Awarded—
CPV codes
45453100 Construction workDescription
KOP AB statinio 24H1/b el. instaliacijos, ventiliacijos ir vidaus patalpų remontas (Skelbiama apklaus)