Viru maleva staabihoone sisekoristusteenus
TED · 601973-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€33,480 · 33,480 EUR
WinnerIntegreeritud Hooldus Lahendused OÜ
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Kaitseliit in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SOL Baltics OÜ | 1 | €54,120 | 2026-07-14 |
| aktsiaselts Pristis | 1 | €9,222 | 2026-09-01 |
CPV codes
90910000 Sewage, refuse, cleaning & environmentalDescription
Viru maleva staabihoone sisekoristusteenus RHAD tingimustel. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest