Geautomatiseerd sample-prep systeem (Isolatierobot)
Value
Estimated—
Awarded€1 · 1 EUR
WinnerRoche Diagnostics Nederland B.V. · KvK 39035097
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Academisch Ziekenhuis Maastricht in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Medtronic Trading NL B.V. · KvK 14086470 | 2 | €825,000 | 2026-07-09 |
| Thermo Fisher Diagnostics B.V. · KvK 34078706 | 2 | €2 | 2026-07-13 |
| Biognost B.V. · KvK 66386497 | 2 | €2 | 2026-07-14 |
| Canon Medical Systems Nederland · KvK 27143943 | 2 | — | 2026-06-22 |
| Leander Healthcare B.V. · KvK 30253957 | 2 | — | 2026-07-09 |
Full buyer profile: what Academisch Ziekenhuis Maastricht buys and who wins it →
CPV codes
38000000 Laboratory, optical & precision equipment33696500 Medical equipment & pharmaceuticalsBid-check (AI extraction — facts with quotes, not advice)
Description
Binnen de afdeling Medische Microbiologie, Infectieziekten en Infectiepreventie van het Maastricht UMC+ zijn twee MagNA Pure 96-systemen van Roche Diagnostics in gebruik voor geautomatiseerde nucleïnezuurextractie. Eén systeem moet vanwege ouderdom en afnemende betrouwbaarheid worden vervangen; het tweede blijft naar verwachting ten minste tot 2028 operationeel. Het Maastricht UMC+ is voornemens deze vervangingsopdracht te gunnen via de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging op grond van artikel 2.32, eerste lid, onder b, sub 2, in samenhang met het derde lid, Aanbestedingswet 2012. Voorafgaand aan contractsluiting wordt een vrijwillige transparantiebekendmaking gepubliceerd. Het Maastricht UMC+ concludeert daarom dat wegens het ontbreken van reële mededinging om technische redenen de vervangingsopdracht uitsluitend via Roche Diagnostics kan worden gerealiseerd. Platform en reagentia voor het uitvoeren van geautomatiseerde nucleïnezuurextractie.