Dyżury lekarskie na Izbie Przyjęć i Oddziałach Szpitalnych
TED · 611735-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€2,184,195 · 9,460,404 PLN
Awarded€2,144,639 · 9,289,074.24 PLN
WinnerPPL Sp. z o.o. Sp. komandytowa
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Opolu in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| MKS Sp. z o.o. (Stania) | 1 | €660,809 | 2026-05-19 |
| Specjalistyczna Praktyka Lekarska Bożena Wyrąbek | 1 | €432,285 | 2026-05-22 |
| Renata Jasonek-Zaryczańska Prywatny Gabinet Internistyczny | 1 | €279,760 | 2026-05-22 |
| Prywatna Praktyka Lekarska Monika Pfanhauser | 1 | €195,323 | 2026-05-19 |
| Indywidualna Praktyka Lekarska Krzysztof Lotko | 1 | €156,665 | 2026-05-19 |
Full buyer profile: what 116 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Opolu buys and who wins it →
CPV codes
85111000 Health & social work servicesDescription
udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarzy na Izbie Przyjęć i oddziałach szpitalnych w godzinach popołudniowych i nocnych w dni powszednie oraz całodobowo w niedziele, święta oraz dni wolne od pracy