Доставка на стъклария, консумативи и други материали
Value
Estimated€186,177 · 364,130 BGN
Awarded€86,475 · 86,474.79 EUR
WinnerЛабимекс АД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Лабимекс АД | 4 | €102,949 | 2026-09-03 |
| МЕРК БЪЛГАРИЯ ЕАД | 2 | €132,920 | 2026-09-04 |
| ХАХ ЛАНГЕ ЕООД | 1 | €44,482 | 2026-09-03 |
| ФОТ ООД | 1 | €25,565 | 2026-09-03 |
Full buyer profile: what ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА buys and who wins it →
CPV codes
33793000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
В рамките на обществената поръчка, Възложителят възнамерява да възложи доставка на стъклария, консумативи и други материали, използвани за извършване на изпитвания и измервания на извадки от компоненти на околната среда, във връзка с утвърдените мониторингови програми, сигнали за замърсявания, констатирани превишения на стойностите на определени характеристики, допълнителни възлагания от страна на РИОСВ, БД, МОСВ както и други държавни институции и неправителствени организации. Обект на настоящата обществена поръчка е „доставка“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Съобразно потребностите на Възложителя, обществената поръчка е разделена на 7 обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1: Консумативи и материали Обособена позиция № 2: Консумативи за апарат Real-Time PCR - Applied Biosystems StepOne Real-Time Обособена позиция № 3: Дозатори Обособена позиция № 4: Консумативи за филтруване Обособена позиция № 5: Средства за филтруване и екстракция Обособена позиция № 6: Консумативи за газовахроматография Обособена позиция № 7: Стъклени бутилки и банки С оглед необходимостта от изпълнение на предмета на обществената поръчка, предвид разпоредбата на чл. 79, ал. 1, т. 1 от ЗОП, Възложителят пристъпва към провеждане на процедура договаряне без предварително обявление. Условията на поръчката остават непроменяеми спрямо тези в прекратената процедура (публикувана под УИН 00740-2024-0026), като се запазват изискванията към участниците и техническите параметри на поръчката.