Ограничена процедура по ДСП „Доставка на медицински изделия за хирургия” за УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ ЕАД, Референтен номер на поръчката: 36/2025 - Покана МИ X 3
Buyer
NameУНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. ИВАН РИЛСКИ" ЕАД
CountryBG
Published2026-09-01
Deadline—
Value
Estimated€5,140,100 · 5,140,100 EUR
Awarded€28,324 · 28,323.5 EUR
WinnerМЕДИКАРД ООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. ИВАН РИЛСКИ" ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| СОФАРМА ТРЕЙДИНГ АД | 6 | €29,619,859 | 2026-08-27 |
| КАБО ФАРМА ЕООД | 6 | €335,194 | 2026-08-31 |
| Сантис Медикъл Солюшънс ЕООД | 5 | €5,497,966 | 2026-08-17 |
| РЕИМЕКС ФАРМА ООД | 5 | €128,369 | 2026-06-05 |
| РСР ЕООД | 4 | €9,485,218 | 2026-09-01 |
CPV codes
33140000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Ограничена процедура по ДСП „Доставка на медицински изделия за хирургия” за УМБАЛ „Св. Иван Рилски“ ЕАД, Референтен номер на поръчката: 36/2025 - Покана МИ X 3 Преминал е Първи етап от ДСП и доставчиците са квалифицирани (допуснати до системата). Провежда се Втори етап: изпращане на покана за представяне на оферти за конкретна обществена поръчка до тези доставчици, които са били квалифицирани/допуснати. Настоящата покана съдържа 141 номенклатурни единици, които съдържат подноменклатури, същите са описани в Техническата спецификация, част от документацията за участие. Количествата са ориентировъчни. Възложителят не e длъжен да изкупи посочените в спецификацията количества. Участниците могат да подадат оферта за една или повече номенклатури. Класиране ще се извършва за всяка номенклатура.