Keskmise venivusega monorail kateeter
TED · 503198-2026Contract noticeClosed 15 days ago
Value
Estimated€250,000 · 250,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Quantum Eesti AS | 3 | — | 2026-08-24 |
| TAMRO EESTI OÜ | Apteegikaubanduse Hulgimüük OÜ | 2 | €1,052,787 | 2026-09-04 |
| Mediq Eesti OÜ | 2 | — | 2026-07-28 |
| Euromedical spol. s r.o | 2 | — | 2026-07-20 |
| MAGNUM MEDICAL OÜ | 1 | €316,036 | 2026-07-01 |
Full buyer profile: what sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla buys and who wins it →
CPV codes
33141210 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Hanke eesmärk on osta südame kateteriseerimise ja koronaarinterventsioonide protseduuridel kasutatavaid väiksema profiiliga keskmise venivusega (semi-compliant) monorail-tüüpi balloonkateetreid, mis võimaldavad teostada keerukamaid koronaarinterventsioone ning vastavad riigihanke alusdokumentides sätestatud tehnilistele tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest