Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā
TED · 607046-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€49,272 · 49,272.21 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "VECĀ MAIZNĪCA"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "LANEKSS" | 3 | €32,923 | 2026-08-31 |
| Akciju sabiedrība "Latgales piens" | 2 | €184,633 | 2026-08-26 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RĒZEKNES GAĻAS KOMBINĀTS" | 2 | €50,882 | 2026-08-31 |
| "Sanitex" SIA | 1 | €121,117 | 2026-09-03 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ANTARES LATGALE" | 1 | €33,285 | 2026-08-10 |
Full buyer profile: what Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde buys and who wins it →
CPV codes
15000000 Food, beverages, tobaccoDescription
Pārtikas produktu piegāde Augšdaugavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vajadzībām 2026./2027. mācību gadā