LA.261.19.2026 Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
TED · 604045-2026Contract noticeCloses in 33 days · 2026-10-05
Buyer
NameSzpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze
CountryPL
Published2026-09-02
Deadline2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Szpital Uniwersytecki im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| SURG-TECH LEKI i KUCHARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA | 1 | €599,849 | 2026-06-26 |
| Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o. | 1 | €548,172 | 2026-06-03 |
| Persson meble biurowe sp. z o.o. | 1 | €51,549 | 2026-06-17 |
CPV codes
33600000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych. Zamówienie obejmuje 10 części (zadań). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2.1-2.10 do SWZ Formularze cenowe dla odpowiednich części (zadań).