581115 DPS "Vaistiniai preparatai", konkretus pirkimas "Vaistiniai preparatai" (pirkimo Nr. 8311459)
TED · 604984-2026Award noticeNo deadline given
Buyer
NameLietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos (PV)
CountryLT
Published2026-09-02
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€19,178 · 19,178 EUR
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos (PV) in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB Sormedica | 4 | €666,405 | 2026-08-26 |
| UAB Ekstrameda | 3 | €791,620 | 2026-07-01 |
| UAB Tamro | 3 | €152,707 | 2026-08-17 |
| UAB MedUS Medical | 3 | €86,168 | 2026-07-01 |
| UAB Roche Lietuva | 2 | €3,086,633 | 2026-08-11 |
CPV codes
33652100 Medical equipment & pharmaceuticals33622600 Medical equipment & pharmaceuticals33632200 Medical equipment & pharmaceuticals33610000 Medical equipment & pharmaceuticals33651400 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Konkretus pirkimas "Vaistiniai preparatai" (pirkimo Nr. 8311459), atliekamas sukurtos dinaminės pirkimo sistemos "Vaistiniai preparatai" (pirkimo Nr. 581115) pagrindu