CPO garų sterilizatoriaus pirkimas (Tarptautinis pirkimas)
TED · 600838-2026Contract noticeCloses in 34 days · 2026-10-05
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Klaipėdos miesto savivaldybės administracija in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| UAB DIAMEDICA | Uždaroji akcinė bendrovė Diagnostinės sistemos | UAB MedUS Medical | 1 | €496,650 | 2026-09-01 |
| Sanovus | AMI sprendimai | UAB Salmeda | 1 | €167,080 | 2026-09-01 |
| UAB „Tradintek“ | 1 | €137,900 | 2026-07-20 |
| UAB Slaugivita | 1 | €119,500 | 2026-09-01 |
| UAB Asanmeda | 1 | €66,490 | 2026-07-15 |
Full buyer profile: what Klaipėdos miesto savivaldybės administracija buys and who wins it →
CPV codes
33191000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Garų sterilizatorius (1 vnt.). Išsamesnė informacija ir reikalavimai pateikiami techninėje specifikacijoje (konkurso sąlygų aprašo 2 priedas). Tiekėjai kartu su pasiūlymu turi pateikti konkurso sąlygų aprašo 36 p. nurodytus dokumentus. Šis pirkimas į dalis neskaidomas, todėl tiekėjas turi pateikti pasiūlymą visai pirkimo apimčiai bendrai.