Доставка на лекарствен продукт с INN: Hydrocortisone 10 mg, включен в списъка по чл. 266а, ал. 2 от ЗЛПХМ, по реда на Наредба №10/17.11.2011 г. на Министерство на здравеопазването
TED · 507916-2026Award noticeawardedNo deadline given
Buyer
NameСпециализирана болница за активно лечение по детски болести – проф.Иван Митев ЕАД
CountryBG
Published2026-07-22
Deadline—
Value
Estimated—
Awarded€85,800 · 85,800 EUR
WinnerЕр-Ким Фармасютикълс България ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Специализирана болница за активно лечение по детски болести – проф.Иван Митев ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| РЕИМЕКС ФАРМА ООД | 10 | €10,300,367 | 2026-08-31 |
| ФАРМАПРО ООД | 6 | €16,974,277 | 2026-08-31 |
| ФАРМА КОНСУЛТ БЪЛГАРИЯ ООД | 3 | €520,525 | 2026-05-18 |
| Ер-Ким Фармасютикълс България ЕООД | 3 | €62,550 | 2026-07-22 |
| ФАРМА ТРЕЙД БГ ЕООД | 2 | €1,747,936 | 2026-08-31 |
CPV codes
33642200 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Доставка на лекарствен продукт с INN: Hydrocortisone 10 mg, включен в списъка по чл. 266а, ал. 2 от ЗЛПХМ, по реда на Наредба №10/17.11.2011 г. на Министерство на здравеопазването