Apkures katlu nomaiņa no malkas apkures katliem uz granulu apkures katliem Sesavā un Platonē
TED · 609287-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated—
Awarded€145,706 · 145,706 EUR
WinnerSabiedrība ar ierobežotu atbildību "INOS"
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Jelgavas novada pašvaldība in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Ceļu būvniecības sabiedrība "IGATE"" | 8 | €4,452,557 | 2026-08-12 |
| SIA "KULK" | 3 | €2,079,258 | 2026-05-18 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BVP" | 2 | €800,000 | 2026-08-13 |
| SIA "BJ Būvniecība" | 2 | €46,323 | 2026-08-12 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "REATON" | 1 | €1,234,436 | 2026-08-26 |
Full buyer profile: what Jelgavas novada pašvaldība buys and who wins it →
CPV codes
44621220 Construction materials & structures45331110 Construction workDescription
Apkures katlu nomaiņa no malkas apkures katliem uz granulu apkures katliem Sesavā un Platonē