LinkedIn stratēģija un reklāmas pakalpojumi
TED · 610368-2026Contract noticeCloses in 32 days · 2026-10-06
Buyer
NameRīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde
CountryLV
Published2026-09-04
Deadline2026-10-06
Value
Estimated—
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Iepirkumu pārvalde in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ERNST & YOUNG BALTIC" | 1 | €1,326,000 | 2026-08-04 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Media House" | 1 | €800,000 | 2026-07-14 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Apgāds Zvaigzne ABC" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "V-Media" | 1 | €650,745 | 2026-07-16 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lielvārds" | Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GLOBUSS A" | 1 | €581,112 | 2026-07-14 |
| Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Goal Events Group" | 1 | €103,400 | 2026-09-04 |
CPV codes
79341400 Business services: law, marketing, consultingDescription
LinkedIn stratēģija un reklāmas pakalpojumi