ÚVN - VoFN Praha - zdravotnické zabezpečení - obměna – Přístroj RTG C - rameno
TED · 609986-2026Contract noticeCloses in 17 days · 2026-09-21
Buyer
NameÚstřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
CountryCZ
Published2026-09-04
Deadline2026-09-21
Value
Estimated€157,920 · 3,815,190.09 CZK
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. | 5 | €2,237,750 | 2026-08-31 |
| PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. | 3 | €94,029 | 2026-07-30 |
| Johnson & Johnson, s.r.o. | 2 | €1,843,595 | 2026-05-29 |
| Merck Sharp & Dohme s.r.o. | 2 | €348,256 | 2026-06-30 |
| ROCHE s.r.o. | 1 | €34,296,103 | 2026-08-27 |
CPV codes
33100000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka RTG C-ramene pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice – Vojenské fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i uvedení zařízení do provozu. Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění bezplatného záručního a pozáručního 8 letého servisu nabízeného přístroje.