ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГИ ПО ОХРАНА НА ОБЕКТИ НА ДП БСТ И СВЪРЗАНИ С ТЯХ ДОСТАВКИ И ТРАНСПОРТИРАНЕ НА ЦЕННИ ПРАТКИ, по обособени позиции
TED · 612458-2026Award notice · social & specific servicesawardedNo deadline given
Value
Estimated€2,850,000 · 2,850,000 EUR
Awarded€1,849,000 · 1,849,000 EUR
WinnerБоду ЕООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР ДП in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ДЕМАКС ДИ ПИ АЙ АД | 2 | €21,320,000 | 2026-08-13 |
| Боду ООД | 1 | €2,138,223 | 2026-05-29 |
| Боду ЕООД | 1 | €1,001,000 | 2026-09-04 |
| ЕДНОЛИЧНО АДВОКАТСКО ДРУЖЕСТВО - САВОВА | 1 | €51,078 | 2026-06-01 |
Full buyer profile: what БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР ДП buys and who wins it →
CPV codes
79713000 Business services: law, marketing, consultingDescription
С цел ефективно и сигурно управление на постъпленията от приемателната му мрежа, както и с оглед осигуряване сигурността на повереното му имущество, на основание чл. 73, ал. 1 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), ДП БСТ провежда открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: предоставяне на охранителни услуги и свързани с тях услуги и доставки за обекти на ДП БСТ на теритиорията на страната.