“Доставка на електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за нуждите на „Бургасбус“ ЕООД”
TED · 610525-2026Award noticeawardedNo deadline given
Value
Estimated€1,230,000 · 1,230,000 EUR
Awarded€1,230,000 · 1,230,000 EUR
WinnerКУМЕР ООД
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from БУРГАСБУС ЕООД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| РОБОТЕКС ЕООД | 1 | €5,040 | 2026-07-03 |
| КРИС ТРЕЙД 2000 ЕООД | 1 | €4,165 | 2026-06-10 |
Full buyer profile: what БУРГАСБУС ЕООД buys and who wins it →
CPV codes
09310000 Petroleum, fuel, electricity & energyDescription
Сключване на договор за доставка на нетна активна електрическа енергия и избор на координатор на балансираща група за администриране/балансиране на електрическа енергия на свободния пазар, осъществена чрез покупка, на приблизително 9 320 MWh за 10 обекта - средно напрежение (СрН), със собствена кабелна мрежа и 19 обекта - ниско напрежение (НН), собственост на „Бургасбус” ЕООД, присъединени към мрежа на ЕВН България Електроснабдяване ЕАД.