Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛНП "Свети Наум" ЕАД, гр. София
Buyer
NameМНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО НЕВРОЛОГИЯ И ПСИХИАТРИЯ "СВ.НАУМ" ЕАД
CountryBG
Published2026-09-04
Deadline2026-10-05
Value
Estimated€80,759 · 80,759.4 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ ПО НЕВРОЛОГИЯ И ПСИХИАТРИЯ "СВ.НАУМ" ЕАД in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| ДАНСОН ТРЕЙДИНГ ООД | 4 | €13,530 | 2026-09-03 |
| ФАРКОЛ АД | 3 | €44,683 | 2026-09-03 |
| РИДАКОМ ЕООД | 3 | €4,645 | 2026-07-28 |
| ДИАГНОСТИК ИМИДЖИНГ ООД | 1 | €53,798 | 2026-08-03 |
| Диамед ООД | 1 | €10,121 | 2026-07-23 |
CPV codes
33600000 Medical equipment & pharmaceuticalsDescription
Настоящата обществена поръчка е за доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛНП „Свети Наум” ЕАД, гр. София. В предмета на обществената поръчка се съдържат 50 обособени позиции с лекарствени продукти, подробно описани в Техническата спецификация. Оферти могат да бъдат подавани за една, за няколко или за всички обособени позиции.