Nabava opreme za revitalizaciju DV 220 kV Pehlin – Divača (dionica na području RH)
TED · 604072-2026Contract noticeCloses in 13 days · 2026-09-15
Value
Estimated€3,300,000 · 3,300,000 EUR
Awarded—
Who already wins at this buyer
Firms with recorded awards from HOPS d.d. in this tender’s CPV categories — the incumbents you are bidding against.
| Firm | Wins | Awarded | Last win |
|---|---|---|---|
| BRODOMERKUR ENERGETIKA d.o.o. | 2 | €207,897 | 2026-07-08 |
| AP-SUSTAVI NAPAJANJA d.o.o. | 1 | €1,077,202 | 2026-07-07 |
CPV codes
31321100 Electrical machinery & lightingDescription
Predmet nabave obuhvaća nabavu opreme potrebne za revitalizaciju dalekovoda 220 kV Pehlin – Divača na dionici koja se nalazi na području Republike Hrvatske, od TS Pehlin do državne granice s Republikom Slovenijom, ukupne dužine 24,6 km. Nabava uključuje HTLS vodiče s kompozitnom jezgrom, ovjesnu i spojnu opremu za HTLS vodiče, zaštitnu užad s ugrađenim svjetlovodnim nitima (OPGW), staklene kapaste izolatore te ostali elektromontažni materijal i opremu potrebnu za provedbu revitalizacije dalekovoda.